DRESS-HOME.cz

Hnědý oboustranný dětský koberec Narma Tähemaa, 140 x 200 cm

Velmi žádaný výrobek Hnědý oboustranný dětský koberec Narma Tähemaa, 140 x 200 cm od populárního výrobce Narma máte možnost pořídit u nás právě za outletovou cenu! Nabídky od 5 990 Kč. EAN: AF534038498
Hnědý oboustranný dětský koberec
Ověřit dostupnost
Značka: Narma
5 990
Popis produktu

Žinylkový koberec Tahemaa od značky Narma je navržený i vyrobený v Estonsku a disponuje vlastnostmi, které přijdou vhod v nejedné domácnosti.

Jeho povrch je složený z 80% přírodní bavlny, jenž je vyrobena šetrně k životnímu prostřední výhradně z recyklovaných materiálů. Zbylých 20% pak tvoří polyester zaručující antistatické vlastnosti i schopnost tlumit zvuk.

Na praktičnosti pak dodá kromě oboustranného motivu i snadná údržba, kterou hravě zvládne i robotický vysavač. Skvěle se navíc hodí i do místností vybavených podlahovým topením.

Koberec smartWeave® se pyšní i mezinárodně uznávaným certifikátem OEKO-TEX® zabezpečující výrobu pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.

Upozornění: Koberec není protiskluzový, pro docílení této vlastnosti je však možné dokoupit podložku Metro od stejnojmenné značky.

Parametry:
Tloušťka koberce – přibližně 0,3 cm, v rozích pak až 1 cm,
Povrchová úprava – šířka tónovaného okraje je 7 cm, viditelné jsou však pouze cca 3 cm.