Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Gold In Nature, 135 x 200 cm

Povlečení od značky Butter Kings vnese do ložnice unikátní styl a zároveň pomůže zvýšit kvalitu vašeho spánku. Je totiž... více informací »
Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Gold In
Značka: Butter Kings
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Povlečení od značky Butter Kings vnese do ložnice unikátní styl a zároveň pomůže zvýšit kvalitu vašeho spánku. Je totiž...

Povlečení od značky Butter Kings vnese do ložnice unikátní styl a zároveň pomůže zvýšit kvalitu vašeho spánku. Je totiž vyrobené z bavlněného saténu, který nad ostatními materiály vyniká řadou pozitivních vlastností.

Textilie je mimořádně jemná a šetrná k pokožce. Má vysokou prodyšnost a dobře pohlcuje vlhkost, proto je ideální i v letních měsících – hladký povrch v tomto ročním období navíc poskytuje chladivý efekt, zatímco v zimě vás zahřeje. Výhodou je také odolnost a dlouhá životnost – povlečení si uchovává svůj tvar a syté barvy i při pravidelném praní.

Tento vynikající produkt Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Gold In Nature, 135 x 200 cm naleznete prostě tu v sekci povlečení. Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této známé rubriky za super cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Butter Kings dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní zboží za extra ceny! Vždyť to vidíte sami.

Kvalitní a levný výrobek Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Gold In Nature, 135 x 200 cm od značky se zárukou kvality Butter Kings snadno najdete tady nyní ve výhodné akci! Nyní za akční cenu 1 990 Kč.