Béžový koberec Universal Swansea Cross, 120 x 170 cm

Jaké vlastnosti jsou pro vás klíčové při výběru toho pravého koberce do interiéru? Značka Universal klade důraz nejen na... více informací »
Béžový koberec Universal Swansea
Značka: Universal
2 790 Kč
Ověřit dostupnost
Jaké vlastnosti jsou pro vás klíčové při výběru toho pravého koberce do interiéru? Značka Universal klade důraz nejen na...

Jaké vlastnosti jsou pro vás klíčové při výběru toho pravého koberce do interiéru? Značka Universal klade důraz nejen na moderní design, ale i vysokou funkčnost, aby vám dělal radost i při povinnostmi nabytých týdnech.

Kolekce Swansea se díky polypropylenovému materiálu může pyšnit jak vysokou odolností proti oděru, tak i antistatickými vlastnostmi. Elasticita vláken navíc zajistí atraktivní vzhled po dlouhou dobu používání.

Tento kvalitní produkt lze získat právě nyní tu na stránkách umístěný v sekci koberce! Nyní pořídíte unikátní produkty z této známé rubriky za parádní cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na další vybrané produkty od výrobce Universal. Najdete je níže na této stránce. Tato značka Universal může nabídnout prvotřídní výrobky.

Hodně prodávaný produkt Béžový koberec Universal Swansea Cross, 120 x 170 cm od našeho výrobce Universal jednoduše získáte nyní v bezva akci! Cena od 2 790 Kč.