Béžový koberec Universal Yen Lines, 120 x 170 cm

Jaké vlastnosti jsou pro vás klíčové při výběru toho pravého koberce do interiéru? Značka Universal klade důraz nejen na... více informací »
Béžový koberec Universal Yen Lines
Značka: Universal
2 790 Kč
Ověřit dostupnost
Jaké vlastnosti jsou pro vás klíčové při výběru toho pravého koberce do interiéru? Značka Universal klade důraz nejen na...

Jaké vlastnosti jsou pro vás klíčové při výběru toho pravého koberce do interiéru? Značka Universal klade důraz nejen na moderní design, ale i vysokou funkčnost, aby vám dělal radost i při povinnostmi nabytých týdnech.

Kolekce Yen se díky kombinaci polypropylenového a polyesterového materiálu může pyšnit jak vysokou odolností proti oděru, tak i antistatickými vlastnostmi. Skvěle se navíc hodí i do místností, ve kterých se nachází podlahové topení.


Nejprodávanější produkt Béžový koberec Universal Yen Lines, je k sehnání zrovna tady na stránkách ve známé kategorii koberce! Nyní najdete ještě podobné kusy ve zmíněné rubrice za příznivou cenu! To však není všechno, naše nabídka je široká. Mrkněte také na více produktů od výrobce Universal. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt Béžový koberec Universal Yen Lines, 120 x 170 cm od našeho známého výrobce Universal je dostupný u nás nyní za akční cenu! Právě teď jen za 2 790 Kč.