Modrý bavlněný ručník L’appartement Chicago, 50 x 90 cm

Pokud stále váháte s výběrem toho pravého koupelnového textilu, s prémiovou značkou L'appartement rozhodně nešlápnete vedle. V... více informací »
Modrý bavlněný ručník L'appartement
Značka: L'appartement
619 Kč
Ověřit dostupnost
Pokud stále váháte s výběrem toho pravého koupelnového textilu, s prémiovou značkou L'appartement rozhodně nešlápnete vedle. V...

Pokud stále váháte s výběrem toho pravého koupelnového textilu, s prémiovou značkou L’appartement rozhodně nešlápnete vedle. V jejich produktech se snoubí pečlivý výběr kvalitních materiálů se zrovna tak precizním zpracováním. Kombinace, která dokáže vykouzlit i z obyčejné koupele téměř lázeňský zážitek.

Jinak tomu není ani u kolekce Chicago, jež přináší minimalisticky laděné ručníky. Ty jsou vyrobené ze 100% bavlny, jež jim propůjčuje výjimečnou měkkost a hebkost i po několika vyprání.


Velmi oblíbený produkt Modrý bavlněný ručník L’appartement Chicago, 50 x 90 cm lze zakoupit zrovna tu na stránkách ve známé kategorii koupelnový textil. Mrkněte na ještě další výrobky z této známé kategorie ve výhodné akci. Oblíbený výrobce L’appartement dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní sortiment . Udělejte si radost.

Designový produkt Modrý bavlněný ručník L'appartement Chicago, 50 x 90 cm od spolehlivé značky L'appartement snadno pořídíte nyní pořád výhodně! Za bezkonkureční cenu 619 Kč.