Hnědo-šedý koberec Universal Farah Geo, 160 x 230 cm

Je měkký, snadno se udržuje a díky zemitým barvám se jen tak neokouká. Řeč je o tomto moderním koberci od značky Universal,... více informací »
Hnědo-šedý koberec Universal Farah Geo
Značka: Universal
4 790 Kč
Ověřit dostupnost
Je měkký, snadno se udržuje a díky zemitým barvám se jen tak neokouká. Řeč je o tomto moderním koberci od značky Universal,...

Je měkký, snadno se udržuje a díky zemitým barvám se jen tak neokouká. Řeč je o tomto moderním koberci od značky Universal, který se díky polyesterovému materiálu pyšní značnou odolností a elasticitou vláken.


Super kousek Hnědo-šedý koberec Universal Farah Geo, 160 x 230 cm lze zakoupit rovnou na webu umístěný v kategorii koberce! Nyní najdete ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za super ceny. To není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží od dodavatele Universal. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Hnědo-šedý koberec Universal Farah Geo, 160 x 230 cm od značky s dlouholetou historií Universal máte možnost dostat momentálně na našich stránkách trvale výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 4 790 Kč.