DRESS-HOME.cz

Koberec 170×120 cm Coctail Wonderlust – Flair Rugs

Hodně žádaný výrobek Koberec 170x120 cm Coctail Wonderlust - Flair Rugs od spolehlivé značky Flair Rugs snadno seženete aktuálně na našich stránkách za výprodejovou cenu. Aktuálně za 1 990 Kč.
EAN: AF601458443
Koberec 170x120 cm Coctail Wonderlust
Ověřit dostupnost
Značka: Flair Rugs
1 990
Popis produktu

Pokud se sháníte po moderně pojatém koberci, zakotvěte u tohoto krasavce od značky Flair Rugs. Díky své šedé barvě se dá lehce kombinovat do různých interiérů a jeho nezaměnitelný design jde ruku v ruce s praktickou stránkou věci. Je to ideální interiérový doplněk, který vám bude ležet u nohou. Doslova.

Proč si pořídit koberec:
Kromě toho estetické je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní přejde.