Koberec s podílem bavlny Universal Haria Vintage, 80 x 150 cm

Koberec by měl být nejen esteticky vyladěný, ale především funkční. Nepodceňte proto jeho výběr a porozhlédněte se mezi... více informací »
Koberec s podílem bavlny Universal Haria
Značka: Universal
1 390 Kč
Ověřit dostupnost
Koberec by měl být nejen esteticky vyladěný, ale především funkční. Nepodceňte proto jeho výběr a porozhlédněte se mezi...

Koberec by měl být nejen esteticky vyladěný, ale především funkční. Nepodceňte proto jeho výběr a porozhlédněte se mezi moderními kousky od značky Universal.

Haria je vyrobený z kombinace 75% bavlny a 25% polyesteru, která zaručí odolnost proti oděru a kýžené měkké našlápnutí. Mezi další přednosti patří snadná údržba, koberec totiž můžete bez obav i vyprat.


Tento akční a ve slevě produkt Koberec s podílem bavlny Universal Haria Vintage, 80 x 150 cm je k dostání zrovna tady na webu ve známé rubrice koberce. Podívejte se na další zboží z této známé kategorie za příznivou cenu! Věhlasný dodavatel Universal pro vás vyrábí skvělý sortiment

Tento žádaný výrobek Koberec s podílem bavlny Universal Haria Vintage, 80 x 150 cm od výrobce s dlouholetou historií Universal seženete právě nyní extra se slevou! Aktuálně v akci za 1 390 Kč.