Koberec Universal Istanbul Sharp, 140 x 200 cm

Moderní design, vysoká funkčnost. Koberec z kolekce Istanbul od značky Universal se díky polypropylenovému materiálu pyšní... více informací »
Koberec Universal Istanbul Sharp
Značka: Universal
3 290 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní design, vysoká funkčnost. Koberec z kolekce Istanbul od značky Universal se díky polypropylenovému materiálu pyšní...

Moderní design, vysoká funkčnost.

Koberec z kolekce Istanbul od značky Universal se díky polypropylenovému materiálu pyšní odolností proti skvrnám a vyblednutí i velmi dobrou elasticitou vláken. Díky zemitým barvám ho navíc snadno sladíte se zbytkem vybavení a jen tak se vám neokouká.

Tento diskontní produkt Koberec Universal Istanbul Sharp, 140 x 200 pořídíte přímo tu na stránkách v oblíbené sekci koberce. Nyní můžete koupit parádní zboží ve zmíněné kategorii za super ceny! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce však také další prověřené zboží značky Universal. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Diskontní kus Koberec Universal Istanbul Sharp, 140 x 200 cm od značky s dlouholetou historií Universal snadno seženete zde za výhodné peníze. Nyní pořídíte od 3 290 Kč.