Koberec Universal Pandora Edge, 80 x 150 cm

Je načase vnést do vašeho bydlení svěží vítr! S novým kobercem od Universal proměníte rázem celou místnost. Polypropylenová... více informací »
Koberec Universal Pandora Edge
Značka: Universal
1 090 Kč
Ověřit dostupnost
Je načase vnést do vašeho bydlení svěží vítr! S novým kobercem od Universal proměníte rázem celou místnost. Polypropylenová...

Je načase vnést do vašeho bydlení svěží vítr! S novým kobercem od Universal proměníte rázem celou místnost.

Polypropylenová vlákna tohoto koberce jsou navíc speciálně upravena technologií heatset. Že nevíte, o co jde? Jedná se o tepelnou úpravu vláken, která zajistí delší životnost a větší odolnost koberce.

Tento oblíbený kus můžete sehnat právě u nás ve známé sekci koberce. Nyní získáte akční výrobky z této oblíbené kategorie za příznivou cenu. Možná ale hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se také na další zboží značky Universal. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známá značka Universal vám může poskytnout skvělé produkty.

Tento designový výrobek Koberec Universal Pandora Edge, 80 x 150 cm od výrobce s dlouholetou historií Universal pohodlně získáte u nás teď za výborné peníze! V akci za 1 090 Kč.