Fialové flanelové prostěradlo Port Maine Erica, 140 x 200 cm

Ložní textil, obdobně jako třeba pořádná matrace, je jednou z nejdůležitějších složek pro kvalitní a plnohodnotný spánek. S... více informací »
Fialové flanelové prostěradlo Port
Ložní textil, obdobně jako třeba pořádná matrace, je jednou z nejdůležitějších složek pro kvalitní a plnohodnotný spánek. S...

Ložní textil, obdobně jako třeba pořádná matrace, je jednou z nejdůležitějších složek pro kvalitní a plnohodnotný spánek. S klidnou hlavou se můžete svěřit do rukou značky Port Maine, která při jeho výrobě sází na precizní zpracování a přírodní materiály. V případě tohoto prostěradla byl použit flanel známý pro svou mimořádnou hebkost a hřejivost, ale také odolnost.

Tento neodolatelný výrobek máte možnost pořídit jednoduše na našich stránkách v rubrice prostěradla! Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za extra cenu.

Velmi oblíbený výrobek Fialové flanelové prostěradlo Port Maine Erica, 140 x 200 cm od výrobce s mnohaletou tradicí Westwing Collection snadno najdete právě za extra cenu! Právě teď jen za 839 Kč.