Maxi Drew AKCE Dětská postel Tosia 80 x 160 cm II. jakost Rošt: Bez roštu, Matrace: Bez matrace

Diskontní produkt Maxi Drew AKCE Dětská postel Tosia 80 x lze pořídit taky na našich stránkách zařazený v sekci postele pro... více informací »
Maxi Drew AKCE Dětská postel Tosia 80 x 160 cm II. jakost Rošt: Bez roštu
Značka: Maxi Drew
4 719 Kč
Ověřit dostupnost
Diskontní produkt Maxi Drew AKCE Dětská postel Tosia 80 x lze pořídit taky na našich stránkách zařazený v sekci postele pro...

Diskontní produkt Maxi Drew AKCE Dětská postel Tosia 80 x lze pořídit taky na našich stránkách zařazený v sekci postele pro děti! Mrkněte na kvalitní produkty z naší rubriky za nejnižší cenu. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás najdete další vybrané kousky od dodavatele Maxi Drew. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Maxi Drew pro vás vyrábí špičkové výrobky A to ještě není vše.

ROZMĚRY:

vnější šířka  86 cm
vnitřní šířka 80 cm
vnější délka  165 cm
vnitřní délka 160 cm
výška čela  61 cm
výška boční stěny  80 cm
délka zábradlí  100 cm

 

 

 

  

Produkt je dodáván v baleních pro vlastní montáž. Sada obsahuje šrouby a pokyny potřebné pro sestavení postele.

Na postele se vztahuje záruka 2 roky.

Materiál postele: Masiv

Materiál postele: MasivKvalitní postele z masivu jsou vyrobené nejčastěji z dubového nebo bukového dřeva, tedy léty prověřeného materiálu. Spolu s robustní konstrukcí má postel dlouhou životnost bez známek poškození. Postele z masivu mají klasický rám neboli trup postele a rošt. Dnes je velkým bonusem úložný prostor ve stejném provedení. Postele s masivního dřeva jsou pevné, odolné a zdravotně nezávadné.

Barva postele

Bílá

Bílá barva posteleModerní interiér a čistá linie vám pomůže vytvořit postel v bílé barvě. Tato neutrální barva je oblíbená mnoho let a opět se vrací na pomyslnou první příčku oblíbenosti. Působí svěže a vzdušně, snadno ji sladíte s jinými odstíny a tóny i tmavších barev. Ložnice bude působit relaxačně a klidně.

Lakovaná postel

Lakovaná postelLakovaný povrch postele je odolnější vůči mechanickému poškrábání, pevný a pyšní se dlouhou životností. Lak vytvoří na povrchu ochrannou vrstvu tzv. film, povrch je poté hladký. Dalším pozitivem je snadná údržba, lze otřít pouze navlhčeným hadříkem nebo přípravkem na ošetření nábytku. Možnou nevýhodou je oprava poškozeného povrchu, ten se musí celý obrousit a znovu nalakovat.

Postel vhodná do dětského pokoje

Postel vhodná do dětského pokojeDětská postel by měla být kvalitní, aby pomáhala zádům zdravě růst a slušela i pokojíčku. Také by měla být bezpečná, to zajistí zábrany nebo bočnice, hrany by měly být zaoblené. Nejdůležitější částí postele je matrace a rošt. Dětem bychom měli vybírat matraci o vyšší tuhosti. Výška postelí pro menší děti bývá kolem 25 cm, větším dětem vyhovují vyšší postele kolem 45 cm. Obrovskou výhodou pro maminky je úložný prostor pod postelí, kam snadno uloží přikrývky nebo hračky.

Doporučený rošt: Lamelový

Doporučený rošt: LamelovýLamelový rošt se skládá z jednotlivých lamel. Čím více lamel rošt má, tím větší oporu dokáže poskytnout vaší páteři a celým zádům. Lamely se většinou vyrábějí ze dřeva. Tento typ roštu velice dobře pruží a je vhodný i pro nižší matrace.

Další parametry: Rošt Bez roštu. Matrace Bez matrace. Barva Bílá. Rozměr 80 x 160 cm. Cena Levné do 1500 Kč. Lak Ano. Vhodné do Dětského pokoje. . . . . . . . .

Tento designový produkt Maxi Drew AKCE Dětská postel Tosia 80 x 160 cm II. jakost Rošt: Bez roštu, Matrace: Bez matrace od výrobce se skvělou pověstí Maxi Drew můžete sehnat aktuálně skutečně levně! V současnosti pořídíte za cenu 4 719 Kč.