Maxi Drew Matrace do postýlky Basic bílá Ochrana matrace: BEZ matracového chrániče

Molitanová matrace vhodná do všech typizovaných druhů dětských postýlek v rozměru 60 x 120  cm. Potah matrace je snímatelný,... více informací »
Maxi Drew Matrace do postýlky Basic
Značka: Maxi Drew
579 Kč
Ověřit dostupnost
Molitanová matrace vhodná do všech typizovaných druhů dětských postýlek v rozměru 60 x 120  cm. Potah matrace je snímatelný,...

Molitanová matrace vhodná do všech typizovaných druhů dětských postýlek v rozměru 60 x 120  cm. Potah matrace je snímatelný, pratelný se zipem. Matrace molitan o rozměru 60 x 120 cm cm je také vhodná do cestovních postýlek. Matrace je vyrobena z molitanu o tvrdosti T18. Dodává se v různých barevných provedeních, dle nejaktuálnější skladové zásoby. (foto je pouze ilustrační).

Další parametry: Ochrana matrace BEZ matracového chrániče. Rozměr matrace 60 x 120 cm. Výška matrace 5 cm. Doporučené pro Matrace pro děti. . . . . . . . . . . .

Zlevněný produkt Maxi Drew Matrace do postýlky Basic bílá Ochrana matrace: BEZ matracového chrániče od kvalitní společnosti Maxi Drew snadno naleznete na našich stránkách teď za výborné peníze. Právě lze objednat jen za 579 Kč.