Pěnová matrace STANDARD 90 x 200 cm Ochrana matrace: BEZ chrániče matrace

Pěnová matrace STANDARD je mezi našimi zákazníky velmi oblíbená. Jedná se o velmi kvalitní matraci, kterou v našem e-shopu... více informací »
Pěnová matrace STANDARD 90 x
Pěnová matrace STANDARD je mezi našimi zákazníky velmi oblíbená. Jedná se o velmi kvalitní matraci, kterou v našem e-shopu...

Pěnová matrace STANDARD je mezi našimi zákazníky velmi oblíbená. Jedná se o velmi kvalitní matraci, kterou v našem e-shopu koupíte za skvělou cenu. Proč zvolit matraci STANDARD? Pěnová matrace STANDARD je vyrobená z hypoalergenního materiálu má vysokou hmotnost a matraci chrání potah se zipem, který je snadno snímatelný a můžete ho pohodlně vyprat v pračce. Součástí matrace je 7 zónová profilovaná horní vrstva, která výrazně zlepšuje pohodlí během spánku a zároveň je zárukou perfektní hygieny. Vzduchovody vytvořené tvarovanou pěnou umožňují, aby v matraci vzduch neustále cirkulovat, což minimalizuje pocení. Volný průtok vzduchu navíc zabraňuje tvorbě plísní, hromadění roztočů a dalších alergenů. Matrace je rozdělena do sedmi zón, které byly navrženy takovým způsobem, aby odpovídaly anatomii lidského těla.

PARAMETRY:


Technologie
: PUR pěna s masážním efektem
Rozměry: 90 x 200 cm
Výška: 12 cm

Důležité informace k matracím

  • Výrobní tolerance matrací je +-2 cm na výšku, šířku a délku
  • Matrace se po rozbalení může nafukovat až 48h
  • Barva pěny matrace se může lišit od obrázku – barva pěny nemá vliv na vlastnosti matrace

Další parametry: Ochrana matrace BEZ chrániče matrace. Rozměr matrace 90 x 200 cm. Výška matrace 12 cm. Nosnost matrace 120 kg na osobu. Tvrdost matrace Střední. Cena Levné do 2000 Kč. Doporučené pro Matrace pro děti. Doporučené pro Matrace pro studenty. Doporučené pro Matrace pro dospělé. Vaše váha 91 – 120 kg. Počet zón 7. . . . .

Výjimečný a žádaný kus Pěnová matrace STANDARD 90 x 200 cm Ochrana matrace: BEZ chrániče matrace od této skvělé značky Výprodej povlečení můžete získat aktuálně v bezva akci. Akční cena již od 2 240 Kč.