Podsedák na židli Soft tmavě šedý

Proč a kde používat podsedáky? Podsedáky na židle nebo zahradní nábytek zvyšují samotný komfort během sezení. Ideální jsou... více informací »
86Podsedák na židli Soft tmavě šedý
Proč a kde používat podsedáky? Podsedáky na židle nebo zahradní nábytek zvyšují samotný komfort během sezení. Ideální jsou...

Proč a kde používat podsedáky?

Podsedáky na židle nebo zahradní nábytek zvyšují samotný komfort během sezení. Ideální jsou na dřevěné židle bez čalouněného sedáku. Podsedák zvýší pohodlí, zajistí měkkost a během dlouhých nocí zabrání rychlému průniku chladu. Navíc jsou skvělým doplňkem do interiéru, díky široké nabídce barev a vzorů je snadno sladíte s ostatním nábytkem. Další výhodou je bezesporu ochrana před znečištěním a opotřebením.

Z čeho jsou podsedáky vyrobené a čím jsou vyplněné?

Trh nabízí nepřeberné množství podsedáků. Nejčastěji využívanou textilií je bavlna nebo mikrovlákno. Přírodní bavlna se pyšní vysokou savostí a dlouhou životností, mikrovlákno svojí jedinečnou hebkostí a rychlým usycháním. Spodní strana může být u některých typů podsedáků vyrobena z netkané textilie. Textilní potah vyplňuje molitan o síle od 1,5 cm až do 10 cm, případně jiné materiály. Využívá se většinou molitan kusový nebo drcený.

Můžu je prát a žehlit?

Ano. Podsedáky z bavlny i mikrovlákna vyplněné molitanem lze prát v běžné pračce. Ideálně na 30 °C, maximálně 40 °C na program ručního praní. Po vyprání nechte podsedáky dokonale proschnout, nejlépe v závěsu. Při nedostatečném vysušení by mohlo dojít k plesnivění a znehodnocení textilie. Při venkovním využívání lze impregnovat speciálními přípravky, které usnadní čištění.

Jak podsedák přichytím k židli?

Podsedák jednoduše připevníte k opěradlu židle pomocí provázků. Provázky jsou pevně přišité z jedné strany podsedáku. Provázky zaručí dokonalé upevnění, ale také snadné sundání. Velikost podsedáku vždy přizpůsobte sedacímu rozměru židle.

Další parametry: Barva Šedá. Materiál výplně 100% polyester. Povrchový materiál 100% bavlna. Rozměr 40 x 40 cm. Český výrobek Ano. . . . . . . . . . .

Nový výrobek Podsedák na židli Soft tmavě šedý od známého předního výrobce Výprodej povlečení naleznete momentálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční ceny od 99 Kč.