Šedý koberec Universal Riad Silver, 60 x 120 cm

Kolekce Riad Silver dýchá syrovým moderním stylem a minimalistickým designem. Tento kousek umně vizuálně sjednotí a probudí... více informací »
Šedý koberec Universal Riad Silver
Značka: Universal
999 Kč
Ověřit dostupnost
Kolekce Riad Silver dýchá syrovým moderním stylem a minimalistickým designem. Tento kousek umně vizuálně sjednotí a probudí...

Kolekce Riad Silver dýchá syrovým moderním stylem a minimalistickým designem. Tento kousek umně vizuálně sjednotí a probudí místnost, ať už v moderním nebo industriálním rázu. Polyesterový povrch díky svému charakteristickému lesku navíc dodá dávku elegance a měkký došlap pro bosou nohu.

Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Poznámka: Koberec je vhodný i na vyhřívané podlahy.

Super kousek lze získat přímo na našem webu v oblíbené sekci koberce! Nyní si můžete vybrat nové produkty ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci.

Výjimečný a žádaný produkt Šedý koberec Universal Riad Silver, 60 x 120 cm od dodavatele zboží Universal seženete ještě dnes ve výprodejové akci! Výhodně teď u nás za 999 Kč.