Šedý oboustranný koberec Narma Merise, 100 x 160 cm

Je oboustranný, tlumí zvuk a skvěle se hodí i do místností s podlahovým topením. Řeč je o tomto žinylkovém koberci od značky... více informací »
Šedý oboustranný koberec Narma Merise
Značka: Narma
3 190 Kč
Ověřit dostupnost
Je oboustranný, tlumí zvuk a skvěle se hodí i do místností s podlahovým topením. Řeč je o tomto žinylkovém koberci od značky...

Je oboustranný, tlumí zvuk a skvěle se hodí i do místností s podlahovým topením. Řeč je o tomto žinylkovém koberci od značky Narma, s jehož snadnou údržbou si s přehledem poradí i robotický vysavač.

Byl navržen i vytvořen v Estonsku z kombinace 20% polyesteru a 80% přírodní bavlny, jejíž výroba probíhala v souladu s životním prostředím výhradně z recyklovaných materiálů. Koberec se pyšní i mezinárodně uznávaným certifikátem OEKO-TEX® zaručující jeho zdravotní nezávadnost.

Upozornění: Koberec není protiskluzový, pro docílení této vlastnosti je však možné dokoupit podložku Metro od stejnojmenné značky.

Parametry:
Tloušťka koberce – přibližně 0,3 cm, v rozích pak až 1 cm,
Povrchová úprava – šířka tónovaného okraje je 7 cm, viditelné jsou však pouze cca 3 cm.

Tento velmi žádaný produkt máte možnost sehnat přímo tady u nás v oblíbené kategorii koberce! Vyhledejte si parádní výrobky ve zmiňované kategorii za rozumné peníze. Máme toho více, máme v nabídce však také více kvalitních produktů od výrobce Narma. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Šedý oboustranný koberec Narma Merise, 100 x 160 cm od našeho předního výrobce Narma můžete sehnat zrovna dneska za báječnou cenu. Nyní nakoupíte za 3 190 Kč.