Šedý sprchový závěs Zone Tiles, 180 x 200 cm

Tento vynikající produkt Šedý sprchový závěs Zone Tiles, 180 x 200 cm od známého předního výrobce Zone snadno najdete zrovna dneska extra výhodně! Levně za 999 Kč. EAN: AF193030345
Šedý sprchový závěs Zone Tiles
Značka: Zone
999 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Zařiďte si koupelnu snů se značkou Zone. Ta nabízí celou řadu rozmanitých doplňků a pomocníků, kteří vám ušetří čas i nervy. Dopřejte si své vlastní domácí lázně, ve kterých bude čerpání nové energie realitou.

O značce:
Dánská designová značka Zone přináší úžasnou hru ladných tvarů, moderních barev a kvalitních materiálů. V jejím repertoáru si vyberete z koupelnových i kuchyňských doplňků a pomocníků. Uvidíte, že s lehkostí tak proměníte místnost na interiér z časopisů o bydlení.

Kvalitní a velmi žádaný kousek Šedý sprchový závěs Zone Tiles, 180 x 200 cm pořídíte lehce tady na našem webu zařazený v sekci koupelnové závěsy. Nyní můžete získat jiné produkty ve zmiňované sekci za super cenu! To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce další zboží od značky Zone. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.