Ubrus Melange azurový Rozměr: 140 x 180 cm

Díky svému minimalistickému, ale přesto výraznému designu se ubrus Melange stane ozdobou každé kuchyně. Ubrus v azurové barvě... více informací »
Ubrus Melange azurový Rozměr: 140 x 180 cm
Díky svému minimalistickému, ale přesto výraznému designu se ubrus Melange stane ozdobou každé kuchyně. Ubrus v azurové barvě...

Díky svému minimalistickému, ale přesto výraznému designu se ubrus Melange stane ozdobou každé kuchyně. Ubrus v azurové barvě vyniká výjimečnými vlastnostmi, které ocení zejména penziony, hotelová a stravovací zařízení, ale i domácnosti. Azurový ubrus je vyroben z kvalitní a na dotek příjemné textilie, která kombinuje bavlnu a mikrovlákno. Pro zachování kvality a stálosti barev doporučujeme prát při maximální teplotě 30 °C. Vybírat můžete z více nabízených rozměrů. 

 

Další parametry: Rozměr 140 x 180 cm. Barva Modrá. Materiál 70% bavlna a 30% mikrovlákno. Rozměr 90 x 90 cm. Rozměr 140 x 180 cm. Rozměr Ø 140 cm. . . . . . . . . .

Tento zlevněný výrobek Ubrus Melange azurový Rozměr: 140 x 180 cm od značky s dlouholetou tradicí Výprodej povlečení máte možnost pořídit tady teď právě za parádní cenu. Cenově vychází na 305 Kč.