Ubrus Melange oranžový Rozměr: 140 x 180 cm

Jednoduchost a elegance, to jsou hlavní přednosti ubrusů z řady Melange. Ubrus v oranžové barvě vyniká výjimečnými vlastnostmi,... více informací »
Ubrus Melange oranžový Rozměr:
Jednoduchost a elegance, to jsou hlavní přednosti ubrusů z řady Melange. Ubrus v oranžové barvě vyniká výjimečnými vlastnostmi,...

Jednoduchost a elegance, to jsou hlavní přednosti ubrusů z řady Melange. Ubrus v oranžové barvě vyniká výjimečnými vlastnostmi, které ocení zejména penziony, hotelová a stravovací zařízení, ale i domácnosti. Oranžový ubrus je vyroben z kvalitní a na dotek příjemné textilie, která kombinuje bavlnu a mikrovlákno. Pro zachování kvality a stálosti barev doporučujeme prát při maximální teplotě 30 °C. Vybírat můžete z více nabízených rozměrů. 

Další parametry: Rozměr 140 x 180 cm. Barva Oranžová. Materiál 70% bavlna a 30% mikrovlákno. Rozměr 90 x 90 cm. Rozměr 140 x 180 cm. Rozměr Ø 140 cm. . . . . . . . . .

Oblíbený a kvalitní produkt Ubrus Melange oranžový Rozměr: 140 x 180 cm od společnosti Výprodej povlečení jde sehnat u nás teď za nejnižší cenu! V akci od 305 Kč.