Ubrus Melange růžový Rozměr: 140 x 180 cm

Díky svému minimalistickému, ale přesto výraznému designu se ubrus Melange stane ozdobou každé kuchyně. Ubrus v sytě růžové... více informací »
Ubrus Melange růžový Rozměr:
Díky svému minimalistickému, ale přesto výraznému designu se ubrus Melange stane ozdobou každé kuchyně. Ubrus v sytě růžové...

Díky svému minimalistickému, ale přesto výraznému designu se ubrus Melange stane ozdobou každé kuchyně. Ubrus v sytě růžové barvě vyniká výjimečnými vlastnostmi, které ocení zejména penziony, hotelová a stravovací zařízení, ale i domácnosti. Růžový ubrus je vyroben z kvalitní a na dotek příjemné textilie, která kombinuje bavlnu a mikrovlákno. Pro zachování kvality a stálosti barev doporučujeme prát při maximální teplotě 30 °C. Vybírat můžete z více nabízených rozměrů. 

Další parametry: Rozměr 140 x 180 cm. Barva Růžová. Materiál 70% bavlna a 30% mikrovlákno. Rozměr 90 x 90 cm. Rozměr 140 x 180 cm. Rozměr Ø 140 cm. . . . . . . . . .

Oblíbený a kvalitní výrobek Ubrus Melange růžový Rozměr: 140 x 180 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Výprodej povlečení jednoduše můžete sehnat právě za výhodné peníze! V akci za cenu 305 Kč.