Ubrus Melange světle fialový Rozměr: 140 x 180 cm

Jednoduchost a funkčnost, to jsou hlavní přednosti ubrusů z řady Melange. Ubrus ve světle fialové barvě vyniká jedinečnými... více informací »
Ubrus Melange světle fialový Rozměr: 140
Jednoduchost a funkčnost, to jsou hlavní přednosti ubrusů z řady Melange. Ubrus ve světle fialové barvě vyniká jedinečnými...

Jednoduchost a funkčnost, to jsou hlavní přednosti ubrusů z řady Melange. Ubrus ve světle fialové barvě vyniká jedinečnými vlastnostmi, které ocení penziony, hotelová a stravovací zařízení, ale i domácnosti. Světle fialový ubrus je vyroben z kvalitní a na dotek příjemné textilie, která kombinuje bavlnu a mikrovlákno. Pro zachování kvality a pevnosti materiálu doporučujeme prát při maximální teplotě 30 °C. Vybírat můžete z více nabízených rozměrů. 

Další parametry: Rozměr 140 x 180 cm. Barva Fialová. Materiál 70% bavlna a 30% mikrovlákno. Rozměr 90 x 90 cm. Rozměr 140 x 180 cm. Rozměr Ø 140 cm. . . . . . . . . .

Unikátní výrobek Ubrus Melange světle fialový Rozměr: 140 x 180 cm od odblíbeného výrobce Výprodej povlečení jednoduše získáte na našich stránkách nyní za extra cenu. Nabídky již od 305 Kč.