Ubrus Melange tyrkysový Rozměr: 140 x 180 cm

Díky svému minimalistickému, ale přesto výraznému designu se ubrus Melange stane ozdobou každé kuchyně. Ubrus v tyrkysové barvě... více informací »
Ubrus Melange tyrkysový Rozměr: 140 x
Díky svému minimalistickému, ale přesto výraznému designu se ubrus Melange stane ozdobou každé kuchyně. Ubrus v tyrkysové barvě...

Díky svému minimalistickému, ale přesto výraznému designu se ubrus Melange stane ozdobou každé kuchyně. Ubrus v tyrkysové barvě vyniká svými vlastnostmi, které ocení penziony, hotelová a stravovací zařízení, ale i domácnosti. Tyrkysový ubrus je vyroben z kvalitní a na dotek příjemné textilie, která kombinuje bavlnu a mikrovlákno. Pro zachování kvality a pevnosti materiálu doporučujeme prát při maximální teplotě 30 °C. Příjemným bonusem je možnost výběru velikosti z naší nabídky.

Další parametry: Rozměr 140 x 180 cm. Barva Tyrkysová. Materiál 70% bavlna a 30% mikrovlákno. Rozměr 90 x 90 cm. Rozměr 140 x 180 cm. Rozměr Ø 140 cm. . . . . . . . . .

Kvalitní výrobek Ubrus Melange tyrkysový Rozměr: 140 x 180 cm od výrobce s dobrým jménem Výprodej povlečení snadno pořídíte tady a teď opravdu výhodně! Akční ceny již od 305 Kč.