Ubrus Melange žlutý Rozměr: 140 x 180 cm

Elegance, jednoduchost a moderní styl, to jsou hlavní přednosti ubrusů z řady Melange. Ubrus ve žluté barvě vyniká svými... více informací »
Ubrus Melange žlutý Rozměr: 140
Elegance, jednoduchost a moderní styl, to jsou hlavní přednosti ubrusů z řady Melange. Ubrus ve žluté barvě vyniká svými...

Elegance, jednoduchost a moderní styl, to jsou hlavní přednosti ubrusů z řady Melange. Ubrus ve žluté barvě vyniká svými vlastnostmi, které ocení penziony, hotelová a stravovací zařízení, ale i domácnosti. Žlutý ubrus je vyroben z kvalitní a na dotek příjemné textilie, která kombinuje bavlnu a mikrovlákno. Pro zachování kvality a pevnosti materiálu doporučujeme prát při maximální teplotě 30 °C. Příjemným bonusem je možnost výběru velikosti z naší nabídky.

Další parametry: Rozměr 140 x 180 cm. Barva Žlutá. Materiál 70% bavlna a 30% mikrovlákno. Rozměr 90 x 90 cm. Rozměr 140 x 180 cm. Rozměr Ø 140 cm. . . . . . . . . .

Akční výrobek Ubrus Melange žlutý Rozměr: 140 x 180 cm od dodavatele zboží Výprodej povlečení máte možnost koupit již dnes skutečně výhodně! Za bezkonkureční cenu 305 Kč.