WEBTEX Dětská matrace COMFY HR 8 cm 80×160 cm Ochrana matrace: BEZ chrániče matrace

Pěnová matrace COMFY HR 8 cm se může používat oboustranně. Součástí matrace je kvalitní potah na zip, který se dá velice... více informací »
WEBTEX Dětská matrace COMFY HR 8 cm 80x160
Značka: WEBTEX
2 529 Kč
Ověřit dostupnost
Pěnová matrace COMFY HR 8 cm se může používat oboustranně. Součástí matrace je kvalitní potah na zip, který se dá velice...

Pěnová matrace COMFY HR 8 cm se může používat oboustranně. Součástí matrace je kvalitní potah na zip, který se dá velice snadno sundat a můžete ho vyprat v pračce.
Skvělou vlastností HR polyuretanové pěny, ze které je matrace vyrobená, je zvýšená pružnost a hustota. Navíc je pěnová matrace vysoce odolná vůči deformaci. Pokud sháníte kvalitní matraci s dlouhou životností je matrace COMFY HR tou správnou volbou.

PARAMETRY:

Technologie/pěna: Studená HR pěna
Velikost: 80 x 160 cm
Výška: 8 cm
Tvrdost: H3

Důležité informace k matracím

  • Výrobní tolerance matrací je +-2 cm na výšku, šířku a délku
  • Matrace se po rozbalení může nafukovat až 48h
  • Barva pěny matrace se může lišit od obrázku – barva pěny nemá vliv na vlastnosti matrace

Další parametry: Ochrana matrace BEZ chrániče matrace. Rozměr matrace 80 x 160 cm. Výška matrace 8 cm. Nosnost matrace 90 kg na osobu. Tvrdost matrace Střední. Cena Levné do 2000 Kč. Doporučené pro Matrace pro děti. Vaše váha Do 90 kg. . . . . . . .

Tento žádaný produkt WEBTEX Dětská matrace COMFY HR 8 cm 80x160 cm Ochrana matrace: BEZ chrániče matrace od spolehlivého výrobce WEBTEX jde koupit na našich stránkách teď právě skutečně levně. Nabídky již od 2 529 Kč.