WEBTEX Taštičková matrace SOMNIA 17 cm 120 x 200 cm Ochrana matrace: BEZ chrániče matrace

Taštičková zdravotní matrace SOMNIA je zárukou pohodlného a zdravého spánku. Vyznačuje se střední tuhostí a má celkem 7... více informací »
WEBTEX Taštičková matrace SOMNIA 17
Značka: WEBTEX
4 129 Kč
Ověřit dostupnost
Taštičková zdravotní matrace SOMNIA je zárukou pohodlného a zdravého spánku. Vyznačuje se střední tuhostí a má celkem 7...
Taštičková zdravotní matrace SOMNIA je zárukou pohodlného a zdravého spánku. Vyznačuje se střední tuhostí a má celkem 7 anatomických zón, které zajišťují příjemné vstávání bez bolesti zad. Anatomické zóny tvoří taštičkové pružiny různé tvrdosti (měkčí a tvrdší). Pružiny jsou rozděleny takovým způsobem, aby zajišťovaly dokonalou oporu a udržení páteře v její optimální poloze. Součástí matrace je kvalitní potah na zip, který se dá velice snadno sundat a můžete ho vyprat v pračce. Ortopedická matrace SOMNIA uspokojí i velmi náročné zákazníky.

PARAMETRY:

Technologie/pěna:Masážní PUR pěna, taštičková technologie
Velikost: 120 x 200 cm
Výška: 17 cm
Tvrdost: H3

Důležité informace k matracím

  • Výrobní tolerance matrací je +-2 cm na výšku, šířku a délku
  • Matrace se po rozbalení může nafukovat až 48h
  • Barva pěny matrace se může lišit od obrázku – barva pěny nemá vliv na vlastnosti matrace

Další parametry: Ochrana matrace BEZ chrániče matrace. Rozměr matrace 120 x 200 cm. Výška matrace 17 cm. Nosnost matrace 130 kg na osobu. Tvrdost matrace Střední. Cena 2001 – 3000 Kč. Doporučené pro Matrace pro studenty. Doporučené pro Matrace pro dospělé. Doporučené pro Matrace pro bolavá záda. Vaše váha 91 – 120 kg. Vaše váha Nad 120 kg. Počet zón 7. . . .

Hodně žádaný produkt WEBTEX Taštičková matrace SOMNIA 17 cm 120 x 200 cm Ochrana matrace: BEZ chrániče matrace od značky s dlouholetou tradicí WEBTEX máte možnost dostat tady teď právě skutečně levně. V současnosti pořídíte za cenu 4 129 Kč.