WEBTEX Taštičková matrace SOMNIA 17 cm 180 x 200 cm Ochrana matrace: BEZ chrániče matrace

Taštičková zdravotní matrace SOMNIA je zárukou pohodlného a zdravého spánku. Vyznačuje se střední tuhostí a má celkem 7... více informací »
WEBTEX Taštičková matrace SOMNIA 17 cm 180 x
Značka: WEBTEX
5 719 Kč
Ověřit dostupnost
Taštičková zdravotní matrace SOMNIA je zárukou pohodlného a zdravého spánku. Vyznačuje se střední tuhostí a má celkem 7...

Taštičková zdravotní matrace SOMNIA je zárukou pohodlného a zdravého spánku. Vyznačuje se střední tuhostí a má celkem 7 anatomických zón, které zajišťují příjemné vstávání bez bolesti zad. Anatomické zóny tvoří taštičkové pružiny různé tvrdosti (měkčí a tvrdší). Pružiny jsou rozděleny takovým způsobem, aby zajišťovaly dokonalou oporu a udržení páteře v její optimální poloze. Součástí matrace je kvalitní potah na zip, který se dá velice snadno sundat a můžete ho vyprat v pračce. Ortopedická matrace SOMNIA uspokojí i velmi náročné zákazníky.

PARAMETRY:

Technologie/pěna:Masážní PUR pěna, taštičková technologie
Velikost: 180 x 200 cm
Výška: 17 cm
Tvrdost: H3

Důležité informace k matracím

  • Výrobní tolerance matrací je +-2 cm na výšku, šířku a délku
  • Matrace se po rozbalení může nafukovat až 48h
  • Barva pěny matrace se může lišit od obrázku – barva pěny nemá vliv na vlastnosti matrace

Další parametry: Ochrana matrace BEZ chrániče matrace. Rozměr matrace 180 x 200 cm. Výška matrace 17 cm. Nosnost matrace 130 kg na osobu. Tvrdost matrace Střední. Cena Nad 4500 Kč. Doporučené pro Matrace pro studenty. Doporučené pro Matrace pro dospělé. Doporučené pro Matrace pro bolavá záda. Vaše váha 91 – 120 kg. Vaše váha Nad 120 kg. Počet zón 7. . . .

Tento designový produkt WEBTEX Taštičková matrace SOMNIA 17 cm 180 x 200 cm Ochrana matrace: BEZ chrániče matrace od známé kvalitní značky WEBTEX získáte ještě dnes za skvělou cenu! Ve skvělé akci za 5 719 Kč.